Rośliny

Centrum ogrodnicze FLORAJ oferuje ozdobne krzewy liściaste i iglaste, drzewka i krzewy owocowe, ogrodowe rośliny ozdobne – między innymi róże, azalie, różaneczniki, byliny, pnącza, rośliny okrywowe, rośliny balkonowe i doniczkowe a także nasiona kwiatów i cebule kwiatowe, nasiona traw, nasiona warzyw i ziół. W zależności od potrzeb możliwy jest zakup roślin gotowych do posadzenia lub samodzielna uprawa z nasion, cebul i młodych sadzonek hodowla.

Ważną częścią oferty są nasiona warzyw oraz sadzonki drzew i krzewów owocowych. Ich uprawa zapewnia dostęp do świeżych, ekologicznie uzyskanych owoców i warzyw a także dostarcza wiele satysfakcji.

Zakupy w centrum ogrodniczym FLORAJ nie wymagają przygotowania ani fachowej wiedzy – obsługa doradzi w wyborze odpowiednich gatunków w zależności od miejsca, wymagań roślin (rośliny światłolubne, cieniolubne) i pracy jaką trzeba włożyć w ich pielęgnację.

Szeroka oferta, inspirująca ekspozycja i przyjazna obsługa ułatwią nie tylko wybór roślin ale również ich zestawienie i aranżację - stworzenie kompozycji zgodnie z własną fantazją lub wybór aranżacji w jednym z modnych obecnie stylów ogrodowych (przykładowe style ogrodowe w naszej Galerii).

Oferta roślin FLORAJ jest dostosowana do kalendarza ogrodniczego i pozwala cieszyć się naturalną zielenią przez cały rok.

Porady

W marcu, jeśli pozwala na to temperatura można rozpocząć sadzenie w ogrodzie iglaków. więcej »

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00-17:00
niedziela - nieczynne

Ta strona używa cookies w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Użytkowników. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Zapoznaj się z regulaminem serwisu i polityką prywatności Zamknij