Oferta

Centrum ogrodnicze FLORAJ spełni marzenia o harmonijnym ogrodzie, pełnym witamin warzywniaku lub zielonym balkonie. Drzewa i rośliny ozdobne na taras lub do nowoczesnego miejskiego ogrodu, stare odmiany jabłoni we własnym sadzie, róże, azalie i różaneczniki, nasiona kwiatów, warzyw, traw i ziół - niezależnie od tego czy potrzebny jest ożywiający mieszkanie doniczkowy kwiat czy całe wrzosowisko – centrum ogrodnicze FLORAJ dostarczy wszystkiego co niezbędne.

Przyjazna, wykwalifikowana obsługa doradzi i dobierze rośliny do każdego miejsca i panujących w nim warunków, nie tylko ilości słońca, wilgoci i rodzaju ziemi ale też możliwości czasowych i doświadczenia Klienta.

Oferta FLORAJ obejmuje wszystkie akcesoria niezbędne do uprawy roślin. Profesjonalne, wysokiej jakości narzędzia do sadzenia, cięcia, koszenia i podlewania zagwarantują przyjemną i efektywną pracę w ogrodzie. Akcesoria do wysiewu, podłoża, nawozy pozwolą zapewnić roślinom właściwe warunki a doniczki, mrozoodporne donice, skrzynki balkonowe oraz artykuły dekoracyjne dodatkowo ozdobią ogrody, domy i tarasy.

Centrum ogrodnicze FLORAJ zapewnia satysfakcję z własnej zieleni przez cały rok – oferta roślin i akcesoriów ogrodniczych jest dopasowana do pór roku i kalendarza ogrodniczego oraz specjalnych okazji jak święta, czas robienia przetworów z własnych warzyw i owoców a nawet jesienne grzybobranie.

Porady

W marcu, jeśli pozwala na to temperatura można rozpocząć sadzenie w ogrodzie iglaków. więcej »

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00-17:00
niedziela - nieczynne

Ta strona używa cookies w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Użytkowników. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Zapoznaj się z regulaminem serwisu i polityką prywatności Zamknij