Akcesoria

FLORAJ oferuje wszystkie rodzaje artykułów i narzędzi ogrodniczych niezbędnych do uprawy roślin i pielęgnacji ogrodu.

Dostępne w centrum ogrodniczym FLORAJ narzędzia ogrodnicze – sekatory, kosiarki węże, opryskiwacze i wiele innych to artykuły wysokiej jakości, gwarantujące, że praca w ogrodzie będzie przyjemna i efektywna.

Podłoża, kora, nawozy, folie i włókniny ogrodowe zapewnią właściwą uprawę i ochronę roślin. Szczególne warte polecenia są produkty naturalne jak ekologiczne nawozy na bazie torfu.

Samodzielną, satysfakcjonująca uprawę nawet wymagających gatunków roślin wspomogą akcesoria do wysiewu, wielodoniczki, mini szklarnie.

Estetycznym dopełnieniem oferty są wysokiej jakości doniczki i osłonki, donice mrozoodporne i skrzynki dodatkowo zdobiące domy, balkonu i tarasy.

Centrum ogrodnicze FLORAJ zapewnia też szeroki wybór związanych z ogrodnictwem artykułów sezonowych – słoiki na przetwory owocowe i warzywna latem, karmniki dla ptaków, choinki w doniczkach, drewno kominkowe zimą, dekoracyjne kompozycje z suszonych kwiatów i wiele innych.

Porady

W marcu, jeśli pozwala na to temperatura można rozpocząć sadzenie w ogrodzie iglaków. więcej »

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00-17:00
niedziela - nieczynne

Ta strona używa cookies w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Użytkowników. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Zapoznaj się z regulaminem serwisu i polityką prywatności Zamknij