Narzędzia i sprzęt ogrodniczy

FLORAJ oferuje różnego rodzaju narzędzia ogrodnicze, takie jak kosiarki, nożyce, sekatory, łopaty, szpadle, grabie, motyki, widły i akcesoria do odśnieżania.

Od lipca 2013 centrum Ogrodnicze Floraj jest punktem dealerskim formy Bosch, dzięki czemu oferuje profesjonalne narzędzia ogrodnicze tej marki, między innymi: kosiarki, podkaszarki, sekatory, noże do trawy i krzewów a także wysokiej jakości narzędzia budowlane.

Dostępne są także wysokiej jakości węże ogrodowe marki Fitt, których szczególną zaletą jest opatentowane rozwiązanie zapobiegające załamywaniu się i skręcaniu się węża czy powstawaniu supłów utrudniających podlewanie (węże nieskręcające się). Węże Fitt są również odporne na działanie promieni UV i osadzanie się glonów wewnątrz węża objęte wieloletnią gwarancją, bezpieczne dla środowiska.

Uzupełnieniem oferty są opryskiwacze ogrodnicze o pojemności d 0.5l do 16l.

Porady

W marcu, jeśli pozwala na to temperatura można rozpocząć sadzenie w ogrodzie iglaków. więcej »

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00-17:00
niedziela - nieczynne

Ta strona używa cookies w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Użytkowników. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Zapoznaj się z regulaminem serwisu i polityką prywatności Zamknij