Aranżacja zieleni i dekoracje roślinne

Projektowane i wykonywane przez Floraj dekoracje roślinne mogą być umieszczane na zewnątrz budynków np. ozdabiać ściany i wejścia lub upiększać wnętrza. W zależności od potrzeby dekoracje bazują na kwiatach ciętych lub mają bardziej trwały charakter np. poprzez obsadzenie kwiatami jednorocznymi, małymi krzewami lub rozchodnikami. Bardzo efektowną formą jest zielona ściana zwykle tworzona z pnączy - bluszczu, clematisu, milinu ale również rozchodników, małych krzewów oraz roślin domowych.

Floraj wykonuje też dekoracje z zastosowaniem popularnego przycinanego bukszpanu oraz bardziej ekskluzywne z formowanych w BONSAI drzew i krzewów, przede wszystkim cisów, żywotników, cyprysików, jałowców i sosen.

Uzupełnieniem oferty są aranżacje z dekoracyjnych roślin jak uniwersalny Coleus, sezonowe kompozycje wykorzystujące zioła, dynie ozdobne, chryzantemy, poinsecje a także aranżacje do ogrodów i na tarasy łączące meble ogrodowe, donice i skrzynie o ciekawym projekcie oraz rośliny.

Nową propozycją Floraj są kompozycje kolorystyczne rabat harmonijnie zestawiające krzewy jak np. kalina koralowa czy abelia, byliny (jeżówki, liriope, werbena patagońska, dzielżany), trawy i rośliny jednoroczne.

Porady

W marcu, jeśli pozwala na to temperatura można rozpocząć sadzenie w ogrodzie iglaków. więcej »

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00-17:00
niedziela - nieczynne

Ta strona używa cookies w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Użytkowników. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Zapoznaj się z regulaminem serwisu i polityką prywatności Zamknij